Son derece profesyonel bir yaklaşımla ve donanımlı ekibimizle yedek parça hizmeti de vermekteyiz.
Son derece profesyonel bir yaklaşımla ve donanımlı ekibimizle yedek parça hizmeti de vermekteyiz.

Bütçe Dostu Uygun Fiyatlar ve Orijinal Ürünler

Güçkar Soğutma; Chiller yedek parça aksesuar servisi olarak zamanla eskiyen, arızalanan ve değiştirilmesi gereken chiller yedek parçalarını ve kullanım kolaylığı sağlayacak chiller aksesuarlarını Türkiye’deki yaygın yedek parça ve aksesuar ağımızla sizler için temin etmekteyiz. Tamir ve bakım uygulamalarımızda ihtiyaç duyulan chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi yedek parçalarını en iyi fiyat garantisi ile sunmaktayız.Chiller soğutma sistemleri yedek parça ve aksesuarlarda sisteminizin modeline uygun orijinal çözümler sunarak soğutma sistemlerinizin ilk günkü verimde çalışmasını sağlarken dönüşü olmayan arızalardan da sizleri korumaktayız. Bakım ve onarımda aynı gün yerinde hizmet vermekteyiz.

Chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi yedek parça aksesuar hizmetimizle Türkiye’nin her ilinde bakım ve onarımda yedek parça kullanarak tekrar etmesi mümkün arızaların önüne geçiyoruz. Kompesörden kondensere, fan motorundan soğutma devresi elemanlarına kadar farklı yedek parçaları, stoklarımızda barındırıyoruz. En iyi chiller fiyatları garantisiyle ekonomik çözümler sunuyoruz.

Bakımınız da Bizden

Firmamızdan aldığınız yedek parçaların bakımı da firmamızca sağlanmaktadır. Chiller cihazlarının ve elemanlarının yıllık bakımlarının çok önemli olduğundan yola çıkarak firmamız, satış sonrası desteklerine ek olarak bu bakım hizmetini de siz müşterilerine sunmaktadır.

Güçkar Soğutma’yı Sosyal Medyada Takip Edin