Guckar-Sogutma-York-Chiller--Yetkili-Servis

York Chiller Servisi

York Chiller – En İyi Fiyat Garantisi,Keşif, Satış ve Servis

York Chiller dünyanın en iyi chiller soğutma sistemi markalarından biri olan York Chiller, endüstriyel alanlarda ve iş merkezlerinde soğutma amaçlı kullanılan, yüksek konfor ve maksimum verim sağlayan chiller teknolojisine sahiptir.York Chiller servisi için Güçkar Soğutma Türkiyenin önde gelen çözüm noktalarından biridir.

Yüksek performansı sayesinde üretim tesislerinden, otellerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, gıda sanayisinde ve birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Kaliteli ürün yelpazesi ile en çok tercih edilen Chiller markalarından olan York Chiller, merkezi kontrol ünitesi sayesinde diğer soğutma sistemlerine göre sistemde çok daha yüksek kapasiteli bir soğutma meydana getirir.

Güçkar Soğutma olarak profesyonel satış ekibimiz de sizlere en iyi chiller fiyat garantisi ile York Chiller modelleri, klima santrali, su soğutma kulesi sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. York chiller servisi hizmetleriyle profesyonel soğutma desteği sağlamaktadır.

York Chiller Soğutma Sistemlerinin Üstün Özellikleri

York Chiller sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi güçlü ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli soğutma sistemi kullanımı sağlamaktadır. Çevreye dost olmasıyla avantaj sağlayan York Chiller soğutma sistemleri kaliteli soğutma yapmaktadır.

York Chiller sistemleri güçlü ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile düşük maliyetli soğutma sistemi kullanımı sağlamaktadır. çevreye dost olmasıyla avantaj sağlayan York Chiller soğutma sistemleri kaliteli soğutma yapmaktadır.

 

York chiller özellikleri:

-Yüksek Enerji Tasarrufu
-Maksimum Performans Değerleri
-Kolay Kullanım
-Uzun Ömür

York Chiller Kullanım Avantajları

York Chiller soğutma sistemleri, kolay kullanım ve montaj özellikleri sayesinde üretim tesisleriniz ve çalışma alanlarınız için idealdir. Endüstriyel soğutma dendiğinde akla ilk gelen markalardan olan York Chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi avantajları:

York Chiller Uygulama Alanları

Standart sistemlerden daha uzun ömürlü olan York Chiller modelleri, kompakt tasarımı ile her mekan için çözümü sunmaktadır. Tek dış ünite ile birden fazla alanda ısıtma ve soğutma yapan York Chiller soğutma, klima santrali ve su soğutma kulesi kullanım alanı: