Trane Chiller Keşif

Trane Chiller Servisi

Trane Chiller – En İyi Fiyat Garantisi,Keşif, Satış ve Servis

Trane Chiller düşük soğutma ihtiyacı durumunda maksimum verim sağlayan, pompa tüketiminin az olduğu ve yıllık %15 işletme maliyeti tasarrufu sunan Trane Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi alanında dünyada ve Türkiye’de önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Gelişmiş sistem kontrolüyle de Trane chiller modelleri, geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Arıza kurtarma yöntemi ile çalışan Trane chiller, bakım zamanlarını öneren akıllı sistem yapısı, hem tablet bilgisayarlar hem de cep telefonları için tarayıcı ve uygulama desteği sağlaması ile rahatlıkla kullanılmaktadır.

Chiller satış ekibimiz de sizlere en iyi chiller fiyatları garantisi ile Trane Chiller modelleri sunmakta, satış sonrası bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar desteği sağlamaktadır. Trane chiller soğutma, klima santrali ve su soğutma kulesi servisi hizmetleriyle profesyonel iklimlendirme hizmeti sunmaktadır.

Trane Chiller Soğutma Sistemlerinin Üstün Özellikleri

Trane Chiller sistemleri klima santrali ve su soğutma kulesi sistem performansının en iyi hale getirilmesi sonucu, konfor ve güvenliğin artmasının yanında mülkiyet ve işletme masraflarını da düşürmektedir.

Trane Chiller modelleri özellikleri:

  • Daha Az Kurulum Maliyeti
  • Arttırılmış Güvenlik
  • Daha Az İşletme Maliyeti
  • Hızlı Yatırım Geri Dönüşü

Trane Chiller Avantajları

Clivet Chiller modelleri, esnek montaj rahatlığı sağlarken kullanıcı dostu kontrol ünitesi ile konfor ve kolaylığı bir arada sunmaktadır. Soğutmada maksimum verim alınmak istenen alanlarda kullanılan klima santrali, su soğutma kulesi ve Clivet Chiller avantajları:

Trane Chiller Uygulama Alanları

Clivet Chiller modelleri, her endüstriyel mekan için iklimlendirme çözümü sunmaktadır. Yüksek kapasitesiyle istenen soğutma değerlerine hızla çıkabilen Clivet Chiller soğutma sistemleri klima santrali, su soğutma kulesi modelleri kullanım alanları: