Carrier, York, Trane, Aldağ, Wesper, Clint, Lennox, Clivet, Ciat ve Birçok Soğutma Grubu Markalarına Profesyonel Ekibimizle Servis Hizmeti Vermekteyiz.
Carrier, York, Trane, Aldağ, Wesper, Clint, Lennox, Clivet, Ciat ve Birçok Soğutma Grubu Markalarına Profesyonel Ekibimizle Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Chiller Soğutma Sistemleri Servisi

Güçkar Soğutma; günümüzde chiller soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezidir. Chiller servisi ekiplerimiz ise chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak ortaya çıkan arızalar için onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Chiller soğutma sistemleri servis ekiplerimiz, dünyanın en iyi chiller soğutma sistemi markalarının hava ve su soğutmalı grupları, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktadır. Chiller sistemleri servisi sayesinde sorunsuz soğutma sistemi kullanımını sizlere ulaştırmaktadır.

Dünyanın en iyi chiller soğutma sistemi markalarının hava ve su soğutmalı grupları, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktayız.

Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi servis hizmetimizle Türkiye’nin her ilinde hava ve su soğutmalı cihaz ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Uzman teknisyenlerimiz, teknolojik imkanlarımız, uluslararası standartlarda uygulamamız, duyarlı bakış açımızla sonrası destek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En iyi chiller fiyatları için garantili satış uygulaması yapıyoruz.

Güçkar Soğutma’yı Sosyal Medyada Takip Edin